29 |
Куньковська Ангеліна Олегівна |
10 |
Економіка |
2 (обласний етап) |
Литвиненко Андрій Павлович |
2020-2021 |
28 |
Городевський Максим Ігорович |
10 |
Інформатика |
Учасник |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2020-2021 |
27 |
Велігін Артем Олександрович |
10 |
Інформатика |
Учасник |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2020-2021 |
26 |
Велігін Артем Олександрович |
9 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2019-2020 |
25 |
Сушицький Олександр Віталійович |
11 |
Інформатика |
2 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2019-2020 |
24 |
Рудніцький Владислав Анатолійович |
11 |
Інформатика |
Учасник |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2018-2019 |
23 |
Альчинський Богдан Юрійович |
10 |
Технології |
3 (міський етап) |
Литвиненко Андрій Павлович |
2018-2019 |
22 |
Рудницький Владислав Анатолійович |
10 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2017-2018 |
21 |
Ажгірєвіч Олександра Олександрівна |
10 |
Економіка |
3 (міський етап) |
Малик Сергій Ігорович |
2017-2018 |
20 |
Срібняк Дар'я Ігорівна |
11 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2016-2017 |
19 |
Кувіла Ольга Юріївна |
11 |
Українська мова |
2 (міський етап) |
Горобець Інна Сергіївна |
2016-2017 |
18 |
Марусей Ірина Миколаївна |
11 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2015-2016 |
17 |
Ковальчук Ульяна Борисівна |
11 |
Українська мова |
3 (міський етап) |
Горобець Інна Сергіївна |
2015-2016 |
16 |
Кшановський Вадим Ігорович |
11 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2014-2015 |
15 |
Зацерковна Вікторія |
11 |
Психологія |
3 (міський етап) |
Пелих Оксана Вікторівна |
2014-2015 |
14 |
Кшановський Вадим Ігорович |
10 |
Інформатика |
2 (міський етап) |
Змерзлюк Олександр Васильович |
2013-2014 |
13 |
Зацерковна Вікторія |
10 |
Психологія |
3 (міський етап) |
Пелих Оксана Вікторівна |
2013-2014 |
12 |
Гаврилюк Юра |
11 |
Інформатика |
3 (міський етап) |
Ткачук Олена Ігорівна |
2009-2010 |
11 |
Бугера Олег |
11 |
Географія |
3 (міський етап) |
Бойко Вадим Анатолійович |
2009-2010 |
10 |
Єремчук Рома |
11 |
Історія |
2 (міський етап) |
Кузема Олена Леонідіівна |
2009-2010 |
9 |
Тихонов Сергій |
10 |
Зарубіжна література |
2 (міський етап) |
Тихонова Наталія Іванівна |
2009-2010 |
8 |
Жигайло Євген |
10 |
Англійська мова |
2 (міський етап) |
Швидка Юлія Петрівна |
2009-2010 |
7 |
Савкіна Юлія |
10 |
Зарубіжна література |
Учасник |
Тихонова Наталія Іванівна |
2008-2009 |
6 |
Новіцька Лєна |
10 |
Історія |
Учасник |
Кузема Олена Леонідівна |
2008-2009 |
5 |
Заводовська Оля |
10 |
Історія |
Учасник |
Зацерковна Ольга Михайлівна |
2008-2009 |
4 |
Сигидин Марина |
11 |
Українська мова |
Учасник |
|
2006-2007 |
3 |
Ковальчук Ілона |
11 |
Економіка |
Учасник |
|
2006-2007 |
2 |
Щипанська Леся |
11 |
|
Учасник |
|
2006-2007 |
1 |
Змерзлюк Олександр |
11 |
Історія |
Учасник |
Викладач ВНЗ |
2006-2007 |